Quantum

Caci Quantum ‘un 10 ayrı zayıflama programı ve her programın kendi içinde ayrılan bölümleri bulunmaktadır. Bu bölümlerde; zayıflama ve selülit sorunları için uygulanabilecek çeşitli bakımların yanında, kırışıklık giderme, ameliyatsız yüz germe, lifting gibi spesifik yüz ve vücut sorunlarının iyileştirilmesine yönelik uygulamalar da yer almaktadır. Quantum ile vücut şekillendirme ve toparlama ve zayıflma, cilde elektro masaj yaparak etkisini gösterir. Caci Quantum ile elektro masaj yapılırken, kaslar çalışır ve yağlar parçalanır. Masaj uygulanan kişi bir akım hissedip, sadece masajın etkisini hissetmektedir.

 

Eskiden felçli hastalar üzerinde uygulanan bu aletin hastaların kaslarına yaptığı fayda görülünce, patenti İngilizler tarafından alınmış ve zayıflama ve güzellik dünyasında da kullanılmaya başlanmıştır, Hiç bir yan etkisi bulunmayan Caci Quantum ile acı çekmeden gençleşip zayıflayabilirsiniz. Aynı işlem liposuction ameliyatlarından sonra da geçerli olmaktadır. Caci Quantum ; haftada iki kere olmak üzere toplam 12 seansta, altı hafta gibi kısa bir sürede bir ile üç beden arası zayıflama sağlamaktadır.

 

CACI QUANTUM

Ameliyatsız yüz germe Yüz kasları lastik bandajlar gibi ince ve elastiktir. Yaş ilerledikçe, doğal sıkılığını ve elastikiyetini kaybeder ve kaslar sarkmaya başlar. Bu sarkmalar, çene ve dudak çevresinde daha belirgindir. Quantum Caci ile yaşlanma sürecinden en fazla etkilenen bu bölgelere nazik bir biçimde mikroakımlar uygulanarak, bu bölgelerin yeniden şekil kazanması ve dirileşmesi sağlanır. Cilt ve kas dokuları aynı anda uyarılarak, doku altında bulunan gevşemiş, yapısını yitirmiş kaslar canlılık ve zindelik kazanıp, tekrar yapılanır.

 

Tıbbi araştırmalar mikroakım bakımlarının konjektif doku aktivitesini arttırarak kolajen ve elastin üretimini hızlandırdığını kanıtlamıştır.

 

Quantum Caci'nin mikrolift uygulaması;

• Elastin üretimini arttırarak, derin çizgileri azaltır.

• Kolajen üretimini arttırarak, konjektif doku aktivitesini hızlandırır ve cilt tekrar yapılanır.

• Protein sentezi arttırarak, hücre metabolizması hızlandırır, cilt rengi düzelir ve gözenekler sıkılaşır.

• Sodyum potasyum dengesini düzelterek, suyun cildin üst katmanlarına yüklenmesi sağlar ve cilt kuruluğunu engeller.

• Göz çevresinde oluşmuş torbalanmaları yok eder.

 

Caci Quantum ile conture mode – TOPARLAMA

Zayıflama konusunda profesyonel bir zayıflama cihazı olan CACI QUANTUM Conture programı sayesinde, özellikle gevşemiş kaslara(göğüs sarkması..) lifting uygulamak ve kaslara güç kazandırmak; göğüs,kalça,iç bacak,karın gibi bölgelerde oluşan sarkmaları toparlamak için hazırlanmıştır. Uygulanan “H” dalgası dinamik gerilim yaratarak izometrik egzersiz sağlar, bu da kasları kuvvetlendirerek, kasılmalarını sağlar ve atrofiye uğramış, sarkmış, zayıflamış kasları toparlar.

 

Caci Quantum ile Zayıflama Lymphatic Mode – Lenfatik Drenaj

Caci Quantum Zayıflama Lymphatic Mode – Lenfatik Drenaj Lenfatik sistem, kan dolaşımına bağlı, vücuttaki atık maddelerin atılmasını sağlayan sistemdir. Kilo ve selülit problemlerinde önemli rolü vardır. Bir bölgede yağlanma ve selülit varsa o bölgedeki dolaşım ve lenf sistemi yavaşlar. Zayıflama bakımlarında ilk yapılması gereken, sorunlu bölgedeki kan ve lenf dolaşımını düzene sokmaktır. Bu sayede söz konusu bölgede oluşan atık maddelerin atılması mümkün olacak ve bakımdan maksimum sonuç alınabilecektir.

 

İçindeki Programlar;

1. Selülit: Konjonktiv dokudaki toksinlerin vücuttan atılmasını sağlayarak selüliti engeller

2. Zayıflama : Slimtone zayıflama programı sonrası yağların vücuttan atılımını hızlandırır.

3. Canlandırma: Hücre yenilemesini uyarır, metabolizmayı canlandırır, stres ve yorgunluğu azaltır.

4. Lenfatik Drenaj: Toksin ve aşırı sıvıların atılmasını sağlar.

5. Toparlama: Genel vücut gevşekliğini toparlayıcı bir programdır.

 

Caci Quantum Slimtone Mode – Zayıflama ve Beden İnceltme Programı

Genel olarak vücudun belli bölgelerine yerleşmiş olan yağların yakılmasını sağlayan,kaslara güç ve elastikiyet kazandıran dejenere olmuş kasların toparlanmasını sağlayan bir programdır. 7 ayrı dalga türü ve 10-800 Hz arasında değiştirile bilen frekans ile uyarılan kaslar, dışarıdan gelen bu uyarı ile kasılabilmek için etrafındaki yağ hücrelerinden enerji almak zorunda kalırlar.

 

Enerjilerini kaslara veren yağ hücreleri hacimsel olarak küçülürler, böylece uygulama yapılan bölgede 20 dakikalık bir 5 seansta bile gözle görülebilen sonuçlar alınır. Müşterinin yaşı, kas yapısı, toleransı, ödem ve yağ oranı gibi kriterler göz önüne alınarak en uygun bakımın seçilmesinden sonra kür bakımı içinde takip edilmesi gereken program cihaz tarafından otomatik olarak ayarlanır.