Kavitasyon

LİPO KAVİTASYON İLE YAĞ ERİTMEDE DEVRİM

Şu an sistemler içerisinde en gelişmiş, en yeni teknoloji olan ultrason sistemidir. Herkese uygulanabilen kavitasyon cihazı harikalar yaratıyor. Bu yepyeni uygulama bayanların özellikle karın, göbek, basen, sırt ve kol bölgelerine yerleşen yağları başarılı bir şekilde parçalayıp eritirken aynı zamanda da selülitleride yok etmek üzere kullanılır.

 

LİPO KAVİTASYON NEDİR VE NASIL ÇALIŞIR?

Ultrason (ses) dalgalarının kavitasyon etkisi yaratma özelliği vardır. Tüm dünyada kullanılan güvenli bir teknolojidir. Bel, karın, kol ve sırttaki çözülemeyen depo yağları parçalayıp eritmek selülitli bölgeleri yok etmek amacı ile ses dalgaları kullanılır. Kavitasyon yöntemi ile hücreler arası boşluklar doldurulur. Genel yapı iyileştirilir, yağ hücreleri arasındaki bağların çözülmesi ile yağ hücrelerinin çeperleri zayıflatılarak sadece hedef bölgedeki adipoz doku parçalanır. Ultrason (ses) dalgaları çevre dokulara zarar vermeden seçilmiş bölgedeki yağ hücrelerini parçalar. Kişiyi istediği vücut biçimine ulaşmasını sağlayan ilk non-invaziv teknolojidir. Herhangi bir yan etkisi yoktur. İğnesiz, operasyonsuz, ağrısız bir yöntemdir. Kalıcı sonuçlar verir.

 

NASIL UYGULANIR?

Merkezimizdeki ultrason performer kavitasoyon cihazımızla uygulamaları uzmanımız sizin problemli bölgelerinizi belirlemekle işe başlar. Siz uzanırken seçilen bölgeye elektirik enerjisini ultrason ışınlarına aktaran cihazımızın farklı başlıklarıyla uygulamayı yapar. İşlem 20 ile 40 dk arasında sürer. İşlem sonrası cihazımızın farklı bir uygulaması olan vakum terapi yapılır. Haftada 1 seans uygulanır. Ortalama 6-10 seansta 10 cm’e kadar incelmeyle (kişilere göre değişir) istenilen sonuçlara ulaşılır. Ağrısızdır, kişi uygulama esnasında ve sonrasında birkaç saat süren hafif bir ısı hissedebilir. Sadece bir tedaviden sonra vücut çevrenizde ortalama 2 yada 3 cm incelme görebilirsiniz. Operasyonsuz iğnesiz gözle görülebilen bir şekilde vücudunuzu şekillendirir. Deneme seansları ücretsizdir.

  

ERKEKLERİN GÖBEK SORUNUNA ÇÖZÜM

Yurdumuzda yaşayan birçok erkekte henüz 35 yaşına gelmeden göbek oluşmaya başlıyor. İlerleyen yaşlarda büyük bir yağ tabakası ile hayatlarını sürdüren pek çok erkek, PERFORMER KAVİTASYON uygulaması ile kısa sürede göbek,bel bölgesindeki yağlardan kurtuluyorlar. Genelde spor yapmalarına rağmen erkeklerin bel bölgesindeki yağlar bir türlü erimek bilmez işte tamamen fit görünümde olup sadece bel bölgesindeki yağlardan kurtulmak isteyen erkeklerde bu yöntem sayesinde hayal ettikleri vücuda sahip olabilirler.